FIS Instalace s.r.o.

O společnosti

Firma byla založena v roce 1993 jako stavební sdružení s cílem co nejlépe řešit problémy vyplývající z požadavků zákazníků v oblasti vytápění, vodoinstalace a plynoinstalace.

V roce 2001 se z fyzické osoby přetransformovala na společnost FIS Pjajko s.r.o. a v roce 2014 po úspěšném 20ti letém fungování na trhu se společnost přejmenovala na FIS Instalace s.r.o.

V současnosti provádíme komplexní instalační práce v oboru technické zařízení budov – od vyhotovení projektové dokumentace včetně zajištění stavebního povolení až po kolaudaci.

Certifikáty

Novinka - politika ISŘ (Integrovaný systém řízení)

Z historie firmy

Začali jsme jako malá firma s ryze českým kapitálem. V rámci rozrůstání firmy se stalo nutností vybudování centrálního areálu pro skladové hospodářství a zázemí všech zaměstnanců, včetně kancelářských prostor technických zaměstnanců a vedení firmy. Ten se nachází v Mohelnici na Vodní ulici č. 250.

Postupem času a na základě požadavků zákazníků, firma rozšířila služby o projekční činnost v oborech plynoinstalace a ústředního vytápění, montáže a opravy vyhrazených plynových zařízení, servisní činnost plynových spotřebičů, měření a regulaci topných systémů, poradenskou činnost a inženýrskou činnost, provedení elektroinstalačních prací.

V současnosti Vám naše firma provede komplexní instalační práce v oboru technické zařízení budov – od vyhotovení projektové dokumentace včetně zajištění stavebního povolení až po kolaudaci.

Kvalitní zaměstnanci firmy

V současné době má firma 21 zaměstnanců, z toho 15 kvalifikovaných instalatérů-topenářů. Prvořadým cílem vedení firmy je důrazně dbát na pravidelné proškolování zaměstnanců v nových technologiích a současných trendech TZB. Dále jsou všichni zaměstnanci pravidelně školeni v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, požární ochrany a ochrany životního prostředí.

O kvalitě prováděných prací svědčí získání certifikace ČSN EN ISO 9001:2001 již od roku 2001 a ČSN EN ISO 14001 v roce 2011. Jsme členy Cechu instalatérů a Hospodářské komory ČR.

Pracujeme pouze s profesionálními nástroji

Naše firma vlastní 12 vozidel, z toho 7 nákladních typu tranzit. Montážní pracovníci při své práci plně využívají profi nářadí firem Hilti, Rothenberger, Ridgit. Disponujeme kamerovým systémem firmy Ridgit sloužícím k revizi odpadních potrubí vč. pořízení videozáznamů.

Postoje k zákazníkům

  • Jakýkoliv kontakt se zákazníkem, ať je osobní, telefonický či písemný, má prioritu před jakoukoli jinou činností.
  • Jakýkoliv požadavek od zákazníka, ať je osobní, telefonický či písemný, musí být vyřízen neprodleně a nesnese odkladu. V případě, že není možno z objektivních důvodů takto postupovat, je nutné domluvit se zákazníkem jiný termín.
  • Přednostně pokrýváme potřeby zákazníků z vlastních zdrojů, nemůžeme-li mu vyhovět doporučíme mu konkurenci, se kterou máme dobré vztahy.
  • Zákazník musí mít vždy pocit, že byl uspokojen. Jestliže z objektivních důvodů nebyl, musí vědět, že jsme se snažili udělat vše pro jeho spokojenost.
  • Dohody, a to i ústní, musí být dodrženy tak, jak byly dány i v případě, že to pro nás bude znamenat ztrátu. V případě možnosti ztrátu minimalizovat je nutné nejprve požádat zákazníka o možnost zproštění či korekci slibu.